Turmobil, işinde uzman profesyonel ekibiyle hedefinize giden yolda kullanacağınız aracı seçmenizde size yardımcı olur. Farklı segmentlerdeki yüzlerce marka ve model arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olan aracı bulmanızı ve operasyonel filo kiralama için en uygun fiyatlı paketi seçmenizi sağlar.

Kullanıcı hatalarına bağlı, mekanik arıza ve öngörülemeyen risklerden kaynaklanabilen tüm maliyetleri Tur Mobil’e bırakın; siz işinizi büyütmeye ve şirket verimliliğinize odaklanın.

Konfor Paket Avantajları

 • Kullanıcı hatalarına bağlı ekstra maliyetler size yansımaz.
 • Yansıtma faturaları oluşmaz, muhasebesel süreçler ortadan kalkar.
 • Yansıtma faturaları oluşmadığı için operasyonel takip süreçleri ortadan kalkar.
 • Servis onayları için operasyon hızlı dönüş sağlar, serviste bekleme süresi azalır.
 • Sigortaların kapsamadığı, ölçülemeyen riskler keyfinizi kaçırmaz.

Tur Mobil'den kiraladığınız araçların plakaları siz nereliyseniz oralı olur.

Yeni sipariş edilecek araçlar için geçerli olan bu uygulama ile kiraladığınız araçları talebiniz doğrultusunda 34, 35, 06 veya 16 plakalarla seçebilirsiniz.

Aracınızın kira süresi dâhilindeki tüm periyodik bakımları, sözleşme şartları dahilinde Tur Mobil’in anlaşmalı olduğu yetkili servislerde yaptırılır. Periyodik bakım ve onarımlara ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği ve ilintili işçilik ücretleri Tur Mobil tarafından karşılanır.

Aracınızın kira süresi dâhilindeki olası tüm arıza ve yol yardım işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, Tur Mobil’in anlaşmalı olduğu yetkili servislerde yaptırılır. Arıza, yol yardım ve olası çekici işlemlerine ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği ve ilintili işçilik ücretleri Tur Mobil tarafından karşılanır.

Aracınızın kira süresi dâhilindeki olası hasar/kaza işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, Tur Mobil'in anlaşmalı olduğu hasar servislerinde yaptırılır. Hasar onarımlarına ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği, ilintili işçilik ücretleri ve çekici işlemleri, sözleşme şartları dahilinde Tur Mobil tarafından karşılanır.

Tur Mobil'den kiraladığınız aracınızla ilgili bir sorun yaşamanız durumunda, 444 1 433 numaralı Tur Mobil Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçerek, sözleşmede belirtilen şartlar doğrultusunda ikame araç hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Aracınızın kira süresi dâhilindeki periyodik bakım ve hasar işlemleri için ofisinizden alınıp tekrar ofisinize teslimi işlemlerinde, sözleşme şartları dahilinde Tur Mobil'in temin edeceği vale aracılığı ile transfer işlemlerinin yapılması sağlanır.

Lastiklerin sözleşmede belirtilen km kadar kullanılmış olması durumunda lastiklerin değişimi yapılır, yeni lastik bedelleri ve lastik değişimi ile ilgili masraflar Tur Mobil tarafından karşılanır. Kiralama sözleşmesinde kış lastiği ile ilgili bir madde mevcut ise kış lastiği temini ve mevcut lastiklerin saklanma işlemleri de söz konusu olacaktır.

444 1 433 numaralı Tur Mobil Müşteri Hizmetleri’ni arayarak OGS ve HGS talebinde bulunabilirsiniz. Cihazınız Tur Mobil tarafından temin edilerek adresinize kargo ile gönderilir. OGS/HGS ile ilgili tüm işlemler Tur Mobil tarafından yapılarak geçiş ücretleri sizlerden tahsil edilir.

Kiraladığınız aracınıza ait trafik sigortası ile vergi ve harçlar (taşıt pulu dâhil) Tur Mobil tarafından karşılanır. Egzoz emisyon pulu bazı illerde sizin tarafınızdan alınmakta ancak maliyeti Tur Mobil tarafından karşılanmaktadır.

Egzoz emisyon ölçüm ve muayene işlemlerinize ait ücret ve masraflarınız da Tur Mobil tarafından karşılanır.

Aracınızı dilerseniz yurt dışında da kullanmaya devam edebilirsiniz. Aracınızı yurtdışında kullanmak üzere işlemleri başlatmak ve detaylı bilgi almak için 444 1 433 numaralı Tur Mobil Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Tur Mobil Müşteri Hizmetleri gerekli vekâletname, sigorta poliçesi vb. evrak işlemlerini tamamlayıp sizlere iletir.

Whoops, looks like something went wrong.

1/1 ErrorException in Filesystem.php line 111: file_put_contents(): Only 0 of 247 bytes written, possibly out of free disk space

 1. in Filesystem.php line 111
 2. at HandleExceptions->handleError(2, 'file_put_contents(): Only 0 of 247 bytes written, possibly out of free disk space', '/home/turmobilcom/public_html/vendor/laravel/framework/src/Illuminate/Filesystem/Filesystem.php', 111, array('path' => '/home/turmobilcom/public_html/storage/framework/sessions/hPvF7NilYlFchd88tlExFCxJQ1s0HMUUDRyPWvYN', 'contents' => 'a:4:{s:6:"_token";s:40:"L0x4x7JmnBytMXTnZ0HBGvc4D9XcvCrs0imD3Eks";s:6:"locale";s:2:"tr";s:9:"_previous";a:1:{s:3:"url";s:67:"http://turmobil.com.tr/tr/turmobil/hizmetlerimiz/size-sunduklarimiz";}s:6:"_flash";a:2:{s:3:"old";a:0:{}s:3:"new";a:0:{}}}', 'lock' => true))
 3. at file_put_contents('/home/turmobilcom/public_html/storage/framework/sessions/hPvF7NilYlFchd88tlExFCxJQ1s0HMUUDRyPWvYN', 'a:4:{s:6:"_token";s:40:"L0x4x7JmnBytMXTnZ0HBGvc4D9XcvCrs0imD3Eks";s:6:"locale";s:2:"tr";s:9:"_previous";a:1:{s:3:"url";s:67:"http://turmobil.com.tr/tr/turmobil/hizmetlerimiz/size-sunduklarimiz";}s:6:"_flash";a:2:{s:3:"old";a:0:{}s:3:"new";a:0:{}}}', 2) in Filesystem.php line 111
 4. at Filesystem->put('/home/turmobilcom/public_html/storage/framework/sessions/hPvF7NilYlFchd88tlExFCxJQ1s0HMUUDRyPWvYN', 'a:4:{s:6:"_token";s:40:"L0x4x7JmnBytMXTnZ0HBGvc4D9XcvCrs0imD3Eks";s:6:"locale";s:2:"tr";s:9:"_previous";a:1:{s:3:"url";s:67:"http://turmobil.com.tr/tr/turmobil/hizmetlerimiz/size-sunduklarimiz";}s:6:"_flash";a:2:{s:3:"old";a:0:{}s:3:"new";a:0:{}}}', true) in FileSessionHandler.php line 83
 5. at FileSessionHandler->write('hPvF7NilYlFchd88tlExFCxJQ1s0HMUUDRyPWvYN', 'a:4:{s:6:"_token";s:40:"L0x4x7JmnBytMXTnZ0HBGvc4D9XcvCrs0imD3Eks";s:6:"locale";s:2:"tr";s:9:"_previous";a:1:{s:3:"url";s:67:"http://turmobil.com.tr/tr/turmobil/hizmetlerimiz/size-sunduklarimiz";}s:6:"_flash";a:2:{s:3:"old";a:0:{}s:3:"new";a:0:{}}}') in Store.php line 129
 6. at Store->save() in StartSession.php line 88
 7. at StartSession->terminate(object(Request), object(Response)) in Kernel.php line 216
 8. at Kernel->terminateMiddleware(object(Request), object(Response)) in Kernel.php line 187
 9. at Kernel->terminate(object(Request), object(Response)) in index.php line 58
 10. at require_once('/home/turmobilcom/public_html/public/index.php') in index.php line 21